ALFORS audio Logo

ALFORS audio

Zvukové nahrávací studio / Sound Recording Studio / Tonstudio

Ukázky
Domu Samples
home Muster
home


TamDoleTma Z bookletu. Co dodat?

TAMDOLETMA

Vojtěch Tomášek - housle, vokály
František Jaroš - kytara, zpěv

HOSTÉ

Jan Špeta - sólová kytara (5, 8);  Pavel Mlejnek - basa (5)
Jan Bouzek - kytara (8);  Ondřej Zima - perkuse (3, 4, 7)
Michal Špína - klávesy (7);   Otto Adametz - hvízdnuti (3), harmonika (7)
TAMDOLETMA
děkuje maminkám a Bohu, čerty nevyjímaje, Pivnici Jamajka Žižkov in memoriam a celý tý středeční intelektuálský bandě - srdeční záležitost, samozřejmě Johnnymu, že nás tam nechal hulákat, Ing. Otto Adametzovi za trpělivost a pochopení, Ing. Václavu Brožkovi za papírování a legalizaci, Myšákovi, že se nebojí cizích lidi, Petrovi za obrázky a čas, Saloonu U Supa v Turnově za indiánskou topinku a sympatickou obsluhu a že je to tak blízko a všem známejm a kamarádům, bez nichž by to sice šlo taky, ale nebyla by to taková prdel.
Franta
speciálně děkuje Vojtěchovi za pochopení a že je taky takovej magor, Pavlovi za zapůjčení záložní kytary a morální podporu, Fouskovi za něžnou práci s vrtačkou, slečnám K., L. a D., které přicházejí a odcházejí, Tesákovi za půjčeni tamburiny, Paaye za konzultace a Floydům za High Hopes. Příště budou ještě žestě!
Vojtěch T.
především děkuje Frantovi, že se nechá doprovázet cikánsko-hospodským folkloristou, místo aby spolupracoval se skutečným houslistou. Dále ZUŠ Turnov, jmenovitě paní učitelce Zelené a Vydrové s omluvou, že jsem asi úplně nenaplnil jejich pedagogické představy. Antonínu Parisovi a skupině Le nouage za folkové počátky. Janu Hrubému a Zbigniewu Seifertovi za inspiraci a všem, kteří slyší mé intonační úlety a falešné tóny, a přesto to na mě neprásknou...

Hudba: TAMDOLETMA, Texty: František Jaroš, Aranže: TAMDOLETMA + HOSTÉ, Foto, design a technická podpora: Petr Tvrdík.

Imunní
Ty a já